Мачкай, Украйна! Украинката Кравиц от Варна потопи конкуренцията стана и Мис България 20235Фото© trud.bg

Мачкай, Украйна! Украинката Кравиц от Варна потопи конкуренцията стана и Мис България 2023

, 7 новини, 2 прегледа

Състезателката по спортни танци живее в България от 10 години. Майка ѝ е българка, а баща ѝ е наполовина украинец, наполовина евреин.

"Аз се чувствам напълно българка, защото тук уча, тук тренирам, тук са всичките ми приятели. Аз съм варненка", каза Кравец след получаването на титлата "Мис Варна" в края на август.

Кравец споделя, че сцената за нея е като "втори дом" благодарение на танците. Тя е републикански шампион, а през ноември ѝ предстои да се представи на световното първенство по спортни танци в Белгия. Младото момиче планира да продължи образованието си в сферата на дерматологията и модния дизайн. Още: Украинска певица, почиваща на Равда: Руснаци замеряха вратата ми с гнили плодове (СНИМКИ)