© nova.bgДобра новина: Приключват два ремонта на „Тракия“
, 5 новини, 0 прегледа
Шофьорите ще могат да пътуват по-спокойно през натоварения летен уикенд, след като два от ремонтите на автомагистрала „Тракия“ вече приключиха. От петък е възстановено движението в платното към Бургас между 33-ия и 39-ия километър на територията на Софийска област, както и в участъка между 282-рия и 287-ия километър в област Ямбол. Въпреки добрата новина, движението в района на пътен възел Нова Загора остава с временна организация. Пътуващите от Бургас към София се пренасочват, като могат да се включат обратно към магистралата в посока Стара Загора през пътен възел „Чирпан – Изток“.