Стартови състави на ПСЖ и Барселона, Атлетико Мадрид и Борусия - Труд5Фото© gong.bg

Стартови състави на ПСЖ и Барселона, Атлетико Мадрид и Борусия - Труд

, 8 новини, 0 прегледа

/КРОСС/ Барселона победи с 3:2 Пари Сен Жермен в първия двубой от четвъртфиналната схватка в Шампионска лига между двата отбора, игран на "Парк де Пренс".

Каталунците поведоха през първата част с първия гол на Рафиня в турнира, но парижани се върнаха светкавично в мача в началото на втората част, като дори успяха да обърнат резултата в своя полза с попадения на Усман Дембеле и Витиня, вкарани в рамките на три минути.

Отново Рафиня изравни за Барселона в 62-ата минута след асистенция на влезлия като резерва Педри. В 77-ата минута друга резерва - Андреас Кристенсен, вкара на рождения си ден, за да донесе успеха на каталунците.