НА ЖИВО: Лудогорец - Монтана, гол в Разград4Фото© gong.bg

НА ЖИВО: Лудогорец - Монтана, гол в Разград

, 7 новини, 0 прегледа

Лудогорец и Монтана играят при 1:0 в мач от 23-ия кръг на efbet Лига. Гола вкара Клаудиу Кешеруот дузпа в 73-ата минута.

Двубоят на „Хювефарма Арена“ стартира в 17:30 часа и можете да го гледате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и на онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA. Gong.bg пък следи всичко най-интересно от срещата в Разград.

Срещата започна в доста лежерно темпо и изненадващо първият шанс бе за гостите. Стефан Цонков в 6-ата минута отклони топката с глава, но Кахлина внимаваше и изби в корнер. 10 минути по-късно стражът на Монтана Марио Кирев блесна със страхотна намеса, избивайки удар на Каули Оливейра. Невероятен пропуск направи Клаудиу Кешеру в 21-ата минута, след като получи подарък от Давид Кики. Румънецът се озова очи в очи с Кирев, но не успя да го преодолее.