Локо Пд преклони глава пред сърби, дебютен гол за Сорга4Фото© gong.bg

Локо Пд преклони глава пред сърби, дебютен гол за Сорга

, 6 новини, 0 прегледа

Локомотив (Пловдив) загуби с 1:3 от сръбския Младост Лучани в четвъртата си контрола от зимната подготовка. Това е втора загуба за българския тим по време на лагера в Турция, като преди това Локо допусна поражение с 0:2 от Динамо Тбилиси и победи Зоря Луганск с 1:0. Сръбският тим пръв излезе напред в резултата, след като Никола Йоич вкара от дузпа за 1:0. В самия край на първото полувреме Младост Лучани поведе с два гола актив. Адамович отне и комбинира с Марко Мирич, който вкара за 2:0.

В началото на втората част нова груба грешка допусна влезлият като резерва Илко Пиргов, а Никола Йоич само това чакаше, за да направи резултата 3:0. В 84-тата минута Неманя Кош направи дузпа и беше изгонен с директен червен картон. Ерик Сорга вкара за крайното 3:1.

Следващата проверка на „черно-белите“ е на 28 януари срещу Пари Нижни Новгород.