Кола се вряза в дентална клиника в София3Фото© actualno.com

Кола се вряза в дентална клиника в София

, 5 новини, 0 прегледа

/КРОСС/ Лек автомобил се е врязал в дентална клиника в София в квартал "Лозенец". Инцидентът е станал вчера на ул. "Горски пътник". За него съобщиха от клиниката с пост във Фейсбук.

От там допълниха, че няма пострадали при произшествието.

Заради нанесените щети клиниката няма да работи на пълен капацитет в следващите дни.

При използване на съдържание от Информационна агенция "КРОСС"