3Фото© actualno.comКола се вряза в дентална клиника в София
, 5 новини, 0 прегледа
/КРОСС/ Лек автомобил се е врязал в дентална клиника в София в квартал "Лозенец". Инцидентът е станал вчера на ул. "Горски пътник". За него съобщиха от клиниката с пост във Фейсбук.
От там допълниха, че няма пострадали при произшествието.
Заради нанесените щети клиниката няма да работи на пълен капацитет в следващите дни.
При използване на съдържание от Информационна агенция "КРОСС"