Атанас Илиев се завърна в Черно море4Фото© trud.bg

Атанас Илиев се завърна в Черно море

, 5 новини, 0 прегледа

Илиев премина в Асколи от Ботев Пловдив през лятото на 2021 година, като тогава италианският клуб плати 400 хиляди евро за правата му. Той обаче така и не успя да се наложи в отбора, като изигра общо 30 мача, в които реализира 2 гола и направи една асистенция. Той също така записа само 1182 минути във въпросните срещи или средно по 39,4 на двубой. Освен за Черно море, Ботев Пловдив и Асколи Илиев е играл и за Добруджа и Монтана.

Междувременно Черно море победи Созопол с минималното 1:0 в петата си контрола от зимния подготвителен лагер. Срещата се състоя на стадион „Младост“ във Варна, а единственото попадение падна малко след изминаване на четвърт час игра. То бе дело на Росен Стефанов, който се разписа от близко разстояние след удар на Мишаел Алвес и лошо избита от стража на гостите топка.