Феноменален Тодор Неделев донесе обрат за България срещу Северна Ирландия

10311
Снимка: БГНЕС

Националният отбор по футбол обърна Северна Ирландия и победи с 2:1 като домакин в мач от световните квалификации.

Успехът дойде след два феноменални гола на Тодор Неделев. Играчът на Ботев Пловдив се разписа в 53-та и 63-та минута, като така донесе пълен обрат, след като Конър Уошингтън даде аванс на гостите в 38-ата минута.

След рецитал на Неделев: България разгроми Грузия в София

Българският национален отбор по футбол завърши повече от подобаващо този цикъл от двубои за националните отбори. "Лъвовете" наддел...

Така България постигна втора победа в квалификациите за Мондиал 2022 и е на третото място в класирането със 7 точки.

Още за триумфа на националите четете на Sportlive.bg.